Кухарські фартухи - передники

Шеф-кухар головний на кухні. Часто навіть меню яке Ви читаєте в закладі створював саме шеф-кухар. Саме тому, і форма цього значимого людини повинна бути особливою. Знаєте моменти, коли шеф-кухаря запрошують до зали до гостей? І погодьтеся, в цьому випадку зовнішній вигляд теж багато про що розповість. Ми ж всі хочемо бачити не людину, яка тільки що готував соус або обсмажував стейки. У нашому уявленні це одягнений «з голочки», ставний, зібраний і впевнений в собі людина.

Так що ж робити шеф-кухарю, щоб зберегти свій образ і зовнішній вигляд ідеальним? Дуже часто на допомогу приходять професійні фартухи для шеф-кухаря . Чим же вони допоможуть? По-перше, такий фартух захистить від забруднень кітель і штани. Одягається такий фартух поверх кітеля відповідно, і робота відбувається саме в цьому елементі одягу. Навіть якщо краплі жиру або соусу потраплять на кухаря, то при необхідності вийти в зал до гостей він просто знімає фартух і з'являться у всій красі.

Знайти таку незамінну річ Ви можете у нас і інтернет магазині від ™ ABRICOS. Ці фартухи представлені у нас в варіації з нагрудником, але Ви можете придбати і будь-яку вподобану модель. Або ж, замовити фартух кухаря індивідуальний, наприклад з принтом або вишивкою.

Також, Ви можете вибрати

  • різне забарвлення,
  • різну щільність тканини
  • вибрати модель з кишенями або без них.

Чоловік Ви або жінка, у нас можна підібрати кухарський фартух на будь-які параметри і на будь-який смак. Колір, підкреслить Вашу індивідуальність, щільність тканини можна вибрати спираючись на власний комфорт, і наприклад пору року. Адже кухарський фартух більшої щільності ще й буде зберігати тепло.

Всі наші вироби обробляються спеціальними жиро відразливими, вологостійкими і вогнетривкими просоченнями, які допоможуть відчувати себе в безпеці на кухні будь-якого закладу. Адже на професійній кухні бувають дуже важкі дні. Наприклад в якісь свята, вся команда працює на кухні повинна працювати як один механізм. Але при цьому, кожен повинен знати, що знаходиться в безпеці.

Є ще одна чудова новина, Ви можете купити фартухи для кухарів в Києві! Приходьте в наш шоу-рум і побачите все самі. Найновіші та улюблені моделі, якісне обслуговування і приємна атмосфера. Тут Ви зможете приміряти все, що сподобається, отримати кваліфіковану консультацію і відповіді на всі Ваші питання.

Кухарські фартухи - передники

Фільтр