Фартухи - передники для офіціантів

В кожному закладі невід'ємною його частиною є офіціанти. Він них, між іншим, дуже відповідальна частина роботи з обслуговування гостей. Офіціант повинен бути привітний, тактовний, ввічливий, в хорошому настрої, стрессоустойчів, охайний та акуратний. Не так вже й мало, правда?

При цьому, не варто забувати про безпеку самого офіціанта. У чому ж вона полягає? Звичайно ж це уніформа в яку він одягнений. Наприклад фартух захищає офіціанта на випадок, є він щось перекинув або розлив. Щоб сам офіціант не отримав опік і не поранився і існує фартух для офіціантів . А найстильніші і креативні фартухи на замовлення в Україні можна придбати саме у нас.

Безумовно фартух це ще й необхідна річ в плані комфорту обслуговування гостей. Щоб було місце для ручки і блокнота, петелька для рушники дуже важливо. Адже офіціант не зможе працювати швидко, якщо для кожної дії йому доведеться ходити кудись і щось брати. Набагато комфортніше коли все під рукою. Коли можна взяти піднос, щоб забрати тарілки і захопити з собою рахунок, а в кишені завжди є блокнот для прийому нового замовлення. Комфорт теж дуже важливий. Офіціант-професія не з легких, цілий день в русі і форма не повинна обмежувати ці руху, не натирати і мати належний вигляд. Фартух потрібно правильно відрегулювати, не висіти і не сильно затискати. В іншому випадку офіціантові просто буде незручно ходити і носити замовлення. І до речі кажучи, можливість падіння в такому випадку дуже збільшується. Тому до питання підбору форми, потрібно підходити дуже відповідально.

Довжина фартуха вже підбирається індивідуально, у нас природно є вибір самих різних. Наприклад, дівчата віддають перевагу більш короткі фартухи, а чоловіки більш довгі. Є класична довжина, коротка і подовжена. Яка потрібна і підходить саме Вам, вже вирішуйте самі, а ми порадуємо великим асортиментом. Короткий фартух для офіціантки, буде також захищати, як і довгий, і за якістю нічим не поступиться. Ми гарантуємо Вам тканину вищого класу, вся фурнітура та кожен стібок також преміум класу. Наші фартухи зносостійкі, зберігають свій зовнішній вигляд, легкі в догляді і найнадійніші.

Нагадуємо, що купити готові фартухи для офіціантів в Києві Ви можете завітавши до нашого шоу-рум. Тут Ви можете подивитися наш асортимент в живу, приміряти і отримати якісну консультацію. Якщо ж Ви наш гість в інтернет-магазині, то безкоштовна доставка по всій Україні вже чекає.

Також, нагадаємо Вам, що ми є виробниками, і саме тому наші ціни дуже радують наших клієнтів. За найоптимальнішу ціну Ви отримуєте шикарне якість перевірена роками і багатьма професіоналами.

Фартухи - передники для офіціантів

Фільтр