Чоловічій кухарський кітель

Для того, щоб підкреслити чоловічий силует, ми підібрали найсучасніші і ідеальні варіанти пошиття чоловічого кітеля. Крім різниці в крої, у нас є різні фасони і моделі. Для того, щоб купити кітель для шеф-кухаря в Україні, Вам всього лише треба зайти в наш інтернет-магазин, або ж відвідати наш шоу-рум. Також чоловічі кітелі можуть відрізнятися від жіночих ще й фурнітурою, коміром і довжиною. Всі параметри суто індивідуальні, але Будьте впевненіі, ми зможемо підібрати ідеальну форму для Вас. На будь-який зріст, параметри, колір або принт. Дизайнерський кітель і різні моделі точно захоплять Вашу увагу, і у Вас точно не буде шансів піти від нас без покупки, про яку точно не доведеться шкодувати.

Якими ж характеристиками повинен володіти чоловічий кітель? В першу чергу, це якість тканини і фурнітури. Це дуже важливо в роботі шеф-кухаря. Тканина повинна бути міцною, зносостійкою, легкою в догляді. Також тканину для кітелів обробляють спеціальним жиро відразливим і вогнестійким речовинами. Це необхідно для безпеки самого кухаря, адже кухня спекотне і досить небезпечне місце. Ви повинні бути впевнені в тому, що кітель не підведе в самі напружені дні. Важливий також аспект того, що кітель обовязково повинен бути за розміром, він не повинен викликати дискомфорт під час роботи. Ще потрібно звертати увагу з чого зроблена тканина. Важливо розуміти, що повинно бути правильне співвідношення натуральної та синтетичної тканини. У свою чергу натуральна тканина забезпечить хорошу циркуляцію повітря. А синтетична тканина дозволяє довго зберігати форму і якість кітеля. Але нагадаємо, тільки при правильному співвідношенні цих матеріалів.

Ще хочемо нагадати, що придбати чоловічий кітель для кухаря в Києві можна в нашому шоу-румі. Тут Ви знайдете весь наш асортимент. Тут можна підібрати свій ідеальний кітель. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, зможете поставити будь-які питання і найголовніше приміряти і помацати товар просто зараз. І ми впевнені що якість не залишить Вас байдужими. Якщо Ви робите замовлення через інтернет-магазин, то ми ще й порадуємо Вас, безкоштовна доставка по всій Україні і кращі ціни від виробника.

Шеф-кухарем може бути як чоловік, так і жінка. І відповідно кітелі для кухарів бувають як жіночими, так і чоловічими. Чоловічі кітеля безсумнівно відрізняються від жіночих. Адже чоловік, повинен і на роботі виглядати як чоловік, і жінка відповідно як жінка.

Фільтр