Жіночий кухарський кітель

Часто саме за зовнішнім виглядом персоналу відвідувачі роблять висновки про стан закладу. Особливо це стосується кухні, де за кухарським кітель стоїть людина, яка готує. Щоб ваш жіночий персонал кухні виглядав презентабельно, але при цьому мав можливість з комфортом працювати, ми пропонуємо придбати жіночі кухарські кітелі (Київ, Україна) на сайті ABRIKOS.

Асортимент жіночих кітелів для кухаря

На нашому сайті представлені класичні моделі кухарських жіночих кітелів. Ці моделі є універсальними: фасон повністю задовольняє кухарів з точки зору зручності, керівники задоволені охайним зовнішнім виглядом свого персоналу. І звичайно, не забуваємо про практичність. Тканина, яка використовується при пошитті, відштовхує воду і жир, потребує заміни рідше звичайної, не втрачає колір після численних прань.

Переваги наших моделей перед іншими:

  • Фасони. У нас на сайті ви знайдете два базових фасону жіночих кухарських кітелів. З довгим рукавом (з відвернутим манжетом довжина ¾) і з коротким (річна модель).
  • Комплектація. Кітелі пошиті з комірами-стійками, які охайно захищають шию кухаря, але при цьому не викликають дискомфорт. Застібка складається з двох рядів знімних гудзиків, або з одного ряду нержавіючих італійських кнопок. До лівого рукава пришивається подвійний кишеня.
  • Розміри. Пропонуємо широкий розмірний ряд, від 42 до 64. Також, ми завжди йдемо назустріч замовнику івиробляємо жіночі кухарські кітелі за індивідуальними розмірами.

Де купити жіночий кухарський кітель ABRIKOS в Києві, по Україні

Компанії ABRIKOS вже більше 8-ми років, і за цей час ми встигли "одягнути" сотні закладів по всій Україні. Ми пропонуємо дійсно якісний продукт за помірну ціну, тому база наших клієнтів зростає, а ми маємо змогу розвиватися в улюбленій індустрії далі. Кращій тому доказ - портфоліо, яке складається з відгуків задоволених клієнтів.

На сайті ABRIKOS вас чекає дійсно широкий асортимент кухарських жіночих кітелів. Наш кухарський одяг для жінок має близько 20-ти моделей та 8-ім стандартних забарвлень. Якщо вам потрібні жіночі кухарські кітелі з брендуванням чи власним дизайном - ми завжди раді реалізувати для вас індивідуальний проект. Замовляйте жіночі кухарські кітелі ABRIKOS в двох варіантах тканин: стандартної щільності і полегшена.

Фільтр