Кухарські штани

Асортимент одягу для кухарів на ринку вражає. Ми і самі проводили екперименти з фасонами, але в підсумку зупинилися на половину облягаючих брюках для кухаря з гумкою на поясі. Цей фасон зручний на практиці: легко надягати, зручно носити. Якщо хочете поєднання естетики, комфорту і вирішення питання демократичної ціни. Придбайте кухарські штани в ABRICOS/

 .

Особливості штанів для кухаря від ABRIKOS.

Вигравати битви за покупців нам допомагає потужний альянс:

    • По-перше, ми віддаємо перевагу перевіреної класики, і відшиваємо кухарські штани на гумці, на половину облягаючого крою.
    • По-друге, ми пропонуємо ряд колірних рішень, включаючи улюблені багатьма клітку і смужку.
    • по-третє, у нас Ви завжди можете замовити або одразу придбати штани для кухаря з індивідуальним дизайном.

З чого складаються хороші кухарські штани

Замовити штани повністю з бавовни - не завжди хороша ідея. Бавовна швидко брудниться; її необхідно постійно прасувати, щоб вона виглядала презентабельно; термін служби цієї тканини дуже обмежений, особливо в умовах роботи з продуктами і температурами. Зовсім інша справа сумішеві тканини: на ⅔ вона складається з поліестеру, на ⅓ - з бавовни.

Бавовняні нитки не тільки вносять лепту екологічності, а й позитивно впливають на здатності матеріалу. Так кухарські штани можуть "дихати", бути приємними на дотик, і затримувати частинки пилу. Відсоток бавовняних ниток може бути різним, аж до 100%. Але, як показує практика, при виробництві кухарського одягу без штучних ниток не обійтись.

Що стосується штучних ниток, вони допомагають штанам не м'ятися, виглядати охайно. Завдяки поліестеру і його водо-, жиро відразливим властивостям, штани для кухаря будуть менше бруднитися. Матеріал також добре протистоїть деформації, не дає штаням "збігтися", зберігає первинний колір після багатьох прань.

Важливо щоб щільність тканини з якої виготовляються штани для кухаря не була біше ніж 160 г / м2. Як ви бачите за пропозицією нашого сайту, ми повністю задовольняємо цю умову.

Де купити кухарські штани (Київ, Україна)

Ось уже 8 років компанія ABRIKOS "одягає" заклади України. Наш головний профіль - одяг для ресторанів. Завдяки нашому досвіду і об'ємному портфоліо, ми постійно розширюємо географію надання послуг і базу наших постійних клієнтів. І сьогодні ми дійсно готові працювати з Вами.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете рішення питання про одяг для кухарів. На штани для кухаря варто звернути окрему увагу, і бажано купити саме спеціалізовані кухарські штани. Адже вони впливають на продуктивність кухаря, і на естетику закладу в цілому. У спеціальних зручних брюках кухареві буде комфортніше працювати, ніж в аналогових штанях. Кухарські штани менше брудняться і здатні довго "прожити" в умовах кухні. Обирайте брюки для кухаря на сайті ABRIKOS: багато кольорів, гарний діапазон цін, моделі унісекс.

Фільтр