Фартухи для ресторанів, кафе і барів

Які фартухи для офіціантів ми пропонуємо

Якщо з сорочками для персоналу визначитися досить легко (колір в тон загальної палітри концепту, класичний фасон), то з фартухами справа йде складніше. Тому що в цьому випадку палітра, різноманітність тканин набагато ширше, ніж для іншого одягу. Крім сумішевих тканин (універсальний варіант для брюк і кітелів) можна вибрати 100% -ві поліестерові тканини, денім, бавовна і шкіру. Різне тканинне виконання - не єдине, чим фартухи можуть відрізнятися.

Що стосується дизайну, то бувають поясні (без нагрудника) фартухи, і моделі з нагрудником (груди закриті, передбачені шийні ремінці). Також є різні рішення по довжині і ширині. Ми пропонуємо як короткі моделі (40 см), так і дуже довгі (90 см). В наш каталог стандартних моделей ми постаралися включити всі Ваші можливі запити до одягу для персоналу: регульована ширина, спеціальний кишенька для штопора, ремінець для рушника. А якщо вид, розмір стандартних моделей вас не влаштовує, ми завжди маємо змогу підігнати їх під ваш концепт, пошити фартухи саме для вас.

Ми пропонуємо фартухи з різними показниками щільності для офіціантів, кухарів та іншого персоналу. Показники щільності знаходяться в межах від 130 до 350 г / м2, і ця градація пояснюється наступним. Оскільки завдання, наприклад, для кухарів та офіціантів різні, то і тканина для їх фартухів повинна бути різною.

Вибираємо фартух для кухаря

Естетика на кухні - понад усе. І це стосується не тількиоформлення страв, а й зовнішнього вигляду кухаря. Уявіть, що ви випадково зайшли на кухню ресторану, і побачили там шеф-кухаря без фартуха, кітеля і спеціального головного убору. Захотіли б ви ще раз повернутися до цього закладу? Скоріш за все ні. Щоб співробітники кухні виглядали так само презентабельно, як і решта персоналу закладу, ми пропонуємо купити фартухи для кухарів.

Хочете "одягнути" персонал кухні, враховуючи ієрархію посад - не проблема. За допомогою різних фасонів, тканини, фурнітури та нашивок ми можемо виготовити фірмовий одяг і для головного кухаря, і для сушефа, і для їх помічників.

Де купити фартухи офіціантів (Київ, Україна)

Компанія Абрикос Груп "одягає" різні заклади та служимо Україні з 2011-го року. Ми шиємо фартухи, сорочки, кітелі і іншу атрибутику для персоналу, який працює у наших клієнтів. Шити фірмовий одяг у нас виходить добре, оскільки портфоліо задоволених клієнтів і "сарафанне радіо" активно поширює зростає. Щоб люди зверталися до нас знову, і радили нас друзям, мобираємо тільки якісні, довговічні тканини, і шиємо одяг, як для себе. Фартухи для кухарів, офіціантів та іншого персоналу - одне з наших улюблених напрямків по пошиттю одягу. У цьому розділі ми зібрали різноманітність фасонів, кольорів і тканин. За допомогою великого асортименту і виробничої команди ABRIKOS будь-яке завдання по виробництву фартухів і одягу для персоналу нам під силу.

Фартух - важливий елемент одягу обслуговуючого персоналу. По-перше, вони необхідні буквально кожному співробітнику кафе, ресторану або готелю. Це фартухи для офіціантів, для кухарів, фартухи для покоївок; фартухи для людей, які відповідають за чистоту: мийники, клінери, прибиральники. По-друге, вони несуть колосальну практичну користь: мають зручні кишені, захищають одяг, і виступають ділянкою для брендування. Хочете купити фартухи високої якості за адекватною ціною в Києві або з доставкою по Україні? Тоді ласкаво просимо на сайт Абрикос Груп.

Фільтр