ОБМІНЯТИ АБО ПОВЕРНУТИ РІЧ ЛЕГКО

В ABRIKOS дуже легко обміняти річ на інший розмір або повернути товар і відразу отримати сплачену за товар суму.

Обмін та повернення товару треба зробити не пізніше ніж через 14 календарних днів з дня отримання тобою посилки.

Всі товари для обміну або повернення повинні бути у новому і невикористаному стані, з усім фабричним маркуванням і заводськими етикетками, в оригінальній упаковці

ЯК ОБМІНЯТИ АБО ПОВЕРНУТИ РІЧ ABRIKOS:

Якщо ти приміряв річ і зрозумів, що тобі потрібен інший розмір, будь ласка, не носи цю річ, не знімай з неї фабричне маркування і не зберігай її на кухні, де вона може просочитися запахом їжі. Збережи річ у початковому новому вигляді, щоб ми змогли прийняти її назад на наш склад.

1. Будь ласка, надішли нам на електронну пошту orders@abrikos.ua, або в чат , в якому ми с тобою вели переписку, повідомлення про заміну або повернення товару. Зроби це не пізніше ніж через 14 календарних днів з дня отримання тобою посилки.

2. Ми запишемо всю інформацію і забронюємо для тебе на складі потрібний розмір.

3. Будь ласка, надішли нам повернення або товари для обміну НОВОЮ ПОШТОЮ. Наш консультант надасть тобі всю інформацію про доставку для клієнтів в Україні. Якщо ти перебуваєш в Києві, будь ласка, ти можеш принести його в наш магазин, і ми замінимо товар на потрібний розмір.

4. Замінений товар ми надішлемо тобі НОВОЮ ПОШТОЮ.

ВИКЛЮЧЕННЯ!

Наступні товари поверненню не підлягають:

- На товарах вишитий  індивідуальний логотип або текст, які були зроблені відповідно до твоіх інструкцій. Тому, перш ніж замовити вишивку, ти повинен бути на 100% впевнен в своєму розмірі;

- Товари, яких немає у твому замовленні;

- Товари без фабричного маркування, які використовувалися більше, ніж необхідно.