+
Колір
Розмір
Щільність тканини
Вид застібки
Довжина рукава
Нагрудник
Стать
Ціна
UAH UAH
Фільтр
Фільтр

Класична колекція форми

 Ми подбали про різні напрямки в моді, і традиційні рішення не залишили позаду. Від виробника сировину для пошиття гарної форми, два варіанти щільності тканини, фурнітура кращої якості і відповідність санітарним нормам для роботи на кухні. Все це ми пропонуємо в наших виробах. Різні моделі, широкий асортимент і відмінна якість запорука успіху на роботі. Ви зможете підібрати те, що буде підходити саме під Вашу індивідуальність, фігуру і характер. Фірмовий одяг для офіціантів та барменів дуже важливий для іміджу ресторану.

Комфорт роботи на кухні і зовнішній вигляд працівників залу грає велику роль в житті закладу, тому що залишає за собою перше враження. А купити гарну форму для офіціантів Ви також можете у нас в шоу-румі. Фірмовий одяг для офіціантів тільки підкреслить індивідуальність Вашого закладу.Також пам'ятайте що у нас є все необхідне для кожного з працівника ресторану або кафе. Це все Ви можете побачити на власні очі в наші шоу-румі в Києві. Це відмінна можливість все побачити своїми очима і помацати своїми руками. Як то кажуть, краще один раз побачити.

Приміряти кітель або фартух, визначитися з вибором головного убору або ж підібрати блузку, Ви все це зможете здійснити тут. Наші професійно навчені консультанти будуть раді допомогти з вибором і підібрати потрібний колір і розмір, тут можна обрати гарну форму для офіціантів, форму для шеф-кухаря і купити багато чого цікавого.

Також ми дуже потішимо Вас ціною від виробника , що можуть дозволити собі далеко не всі. Але наша форма доступна для всіх і без втрати бездоганної якості. Що може бути краще? Тільки безкоштовна доставка по всій Україні. Весь модний і гарний одяг для кухарів і персоналу Ви можете купити у нас в інтернет-магазині. Всі представлені товари в наявності і чекають своїх професійних покупців. Купуючи форму у нас, Ви отримуєте більше ніж просто річ.

Всі ми любимо і поважаємо класику, адже це те, що прийшло до нас через час і збереглося в кращих традиціях. Класична музика донині торкається самого серця, класичний стиль одягу також незмінний. Ось і наша команда створила Класичну Колекцію для тих, хто поважає традиції.

В цьому розділі Ви знайдете класичні жіночі і чоловічі кітелі, штани, фартухи, блузки, аксесуари і головні убори. Якщо ж Ви хочете виглядати впевнено, суворо і просто в кращих кухарських традиціях, то саме ця колекція для Вас. Саме тут Вас чекає гарна форма для шеф-кухарів та фірмовий одяг для офіціантів. Багато ресторанів донині дотримуються саме класики і в оформленні залу і в розробці меню. А доповнити стиль життя ресторану можна за допомогою ™ ABRICOS.

Фільтр