Футболки і поло для офіціантів

Футболки і поло для офіціантів - це один зі складових елементів уніформи персоналу Вашого закладу. І це не просто цікавий предмет одягу. Виріб може приймати будь-який відтінок, форму і доповнюватися дизайнерськими елементами. При цьому важливо, щоб одяг відповідав встановленим критеріям і був зручним.

Інтернет-магазин «Abrikos» реалізує продукцію власного виробництва. Ми спеціалізуємося на індивідуальному пошитті уніформи для персоналу HoReCa, в тому числі і футболок та поло для офіціантів, а також реалізуємо готову продукцію. Ми створюємо не просто елегантні костюми, а вироби, які комфортні, зручні і практичні.

Що ми пропонуємо

Футболки для офіціантів які ми пропонуємо - це не тільки продаж готових виробів на нашому сайті, а й індивідуальний пошив за наданими мірками. Наші фахівці готові створити виріб будь-якої складності в максимально стислі терміни. До замовлення доступні класичні і більш сучасні варіанти у будь-якій кольоровій гамі. Футболки і поло для офіціантів унісекс, а також жіночі та чоловічі моделі завжди є в наявності.

Актуальна ціна на всі моделі вказана на сайті, а вартість індивідуального виробництва залежить від розміру партії, обраної тканини та дизайнерських доповнень. Ми готові створити виріб будь-якої складності. У роботі використовуються тільки якісні і натуральні матеріали, що повністю виключає дискомфорт у процесі носіння.

Футболки для офіціантів від виробника

Одяг для офіціантів - це не тільки обличчя вашого закладу але і вимога високої якості. Будь-який виріб не повинен викликати дискомфорт, алергічні реакції і бажання швидше від нього позбавитися. У процесі створення індивідуальної лінійки одягу ми враховуємо побажання клієнта та створюємо продукт, який задовольнить заявленим потребам.

Усі футболки і поло для офіціантів відповідають ключовим особливостям:

  • максимальний рівень комфорту. У процесі індивідуального пошиття використовується натуральна і гіпоалергенна тканина, яка дарує відчуття комфорту і безпеки;
  • максимальний рівень надійності. Поло, футболка і навіть ковпак не псуються під гнітом плям і інших забруднень, а також зберігають первозданну форму при регулярному пранні;
  • максимальний рівень зручності. Поло і футболки для офіціантів створені за унікальними лекалами, які не сковують рухи;
  • акуратність. Тканина не мнеться і не вимагає складного догляду;
  • стилістичне спрямування. Всі вироби виготовляються з урахуванням особистих побажань клієнта.

Замовити спецодяг для офіціантів в будь-якому виконанні можна по телефону. Ми створимо продукт, який найкраще в точності задовольняє потребам замовника. Всі готові продукти безпечні, зручні і якісні.

Як підібрати поло або футболку для вашого персоналу?

Вибір завжди падає в сторону зручності і комфорту. Фахівці інтернет-магазину «Abrikos» готові реалізувати будь-який задум, незалежно від масштабу. В процесі виготовлення, враховується ряд параметрів:

  • точні розміри;
  • довжина виробу;
  • корпоративний елемент;
  • стилістичне спрямування;
  • доповнення.

Виникли питання? Ми завжди готові надати допомогу. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів і оформляйте індивідуальне замовлення. Пошиття здійснюється в стислі терміни, його ціна залежить від розмірів, тканини і доповнень. Доставка готової продукції доступна по всій території України. За бажанням, клієнт може самостійно забрати замовлення в нашому шоу-румі в Києві.

За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними номерами телефонів.


Фільтр