Жилети для офіціантів

Чому варто обирати жилет для офіціанта саме у нас

Ми прагнемо передбачати бажання наших клієнтів, тому з питання жилетів для офіціантів (купити в Києві, в Україні) приготували два рішення: базові моделі, які завжди в наявності, і можливість допрацювати, реалізувати індивідуальний дизайн. Наші базові жилети представлені в двох видах: класичний чорний і чорний зі смужками по боках. Окремо розроблені колекції для чоловіків і для жінок. Ми розуміємо, що кафе, ресторану не уникнути плинності кадрів, тому всі наші жилети включають ручне регулювання (пряжка) по ширині.

Чим наші жилети для офіціантів краще за інших:

  • Одяг повинендобре виглядати на персоналі, тому наші моделі мають приталений крій.
  • Якісна костюмна тканина (поліестер), з якої зшиті жилети для офіціантів, добре переться і не змінюється під час роботи.
  • Застібку і гудзики на жилеті пришиваємо на совість, щоб в подальшому ви не витрачали багато часу і грошей на ремонт одягу.
  • Базова модель жилета для офіціанта включає підкладку і дві кишені, куди офіціант може покласти блокнот, ручку або невеликий девайс, в якому він зазначає замовлення гостей.

Де купити жилет для офіціанта (Київ, Україна)

Компанія ABRIKOS працює для того, щоб підвищити якість сервісу закладів України. Ми знаходимося в Києві, але із задоволенням співпрацюємо з закладами по всій Україні. Визначившись з національністью кухні, інтерєром і маркетинговою стратегією, подбайте про наймання кваліфікованого персоналу і про його форму. До нас Ви можете звернутися як з певною ідеєю форми для офіціантів, так і просто з проханням "Допоможіть підібрати жилет для офіціанта і купити найкращі сорочки". Подбайте про свій персонал - замовте для нього відповідну форму.

Якщо господар закладу думає, що персонал легко одягнути, то він або ще ніколи цього не робив, або вже є клієнтом компанії Абрикос Груп. З нашою допомогою ось уже 8 років персонал кафе, ресторанів, та готелів виглядає краще, престижніше і більш стильно.

Жилет - важливий елемент одягу для персоналу, адже саме він задає силует, образ офіціанта або офіціантки. Хочете купити ідеальні жилети для офіціантів, в яких ті не будуть виглядати, як випускники школи або як гості з застарілої епохи? Тоді саме час звернутися в Абрикос Груп.

Фільтр