При покупці уніформи для ресторанів ви можете замовити нанесення логотипів на них.

Наша пропозиція з брендування спецодягу не обмежується пошиттям одягу в корпоративних кольорах. Щоб допомогти вам розвинути фірмовий стиль, ми пропонуємо вишивку на одязі для ресторанів, барів, кафе. Вишивка імен на кухарських кітелях або нанесення фірмового логотипу на всю уніформу для персоналу - команда Abrikos допоможе вам вивести силу власного бренду на новий рівень.

Крім класичної вишивки, ми пропонуємо нанесення логотипів за допомогою термопереносу, шовкотрафарету і сублімації. Термоперенос реалізовується за рахунок температури: логотип наноситься придавливанием через плівку, папір. Принцип шовкографії заснований на особливій мелкоструктурной тканини. Вона допомагає нанести на спецодяг бажану друковану форму, яка в подальшому буде зафарбована. Шовкографія - можливість нанести вишивку на одяг для ресторанів, барів, кафе преміум якості. Ви можете керувати тим колірну гамму зображення, вишивки і навіть її обсяг. Якщо ж вам хочеться точну копію малюнка, фото або іншого зображення, то потрібна не вишивка на одязі для ресторанів, барів, кафе, а сублімація на тканини.

Варіанти реалізації вишивки на одязі для ресторанів, барів, кафе

Кожен заклад вже має свій дизайнерський концепт, або поступово до нього приходить. Мета майстерні Abrikos - не видати вам скоріше конвеєрний продукт, а втілити в життя ваші ідеї, причому без шкоди для якості. Наприклад, ми наносимо вишивку на одязі для ресторанів, барів, кафе там, де ви вважаєте за потрібне. На лівих грудей сорочок для офіціантів, на спині форми хостес, на рукавах кухарських блуз, на фартухах клинеров і т.д. Працюючи з нами, у вас також не виникне обмежень по вибору розміру вишивки на одязі для ресторанів, барів, кафе. Складний дизайн, концепт - скоріше виклик для нас, ніж привід відмовитися від замовлення.

Що стосується термінів виконання замовлення, то вони трохи відрізняються від часу, який ми витрачаємо на простий пошиття одягу. У будь-якому випадку, наш менеджер вас зорієнтує за датою виконання замовлення. У наших інтересах чесна і відкрита робота, тому ми завжди намагаємося оголосити реальний час виконання замовлення з вишивки на одязі для ресторанів, барів, кафе.

Чому варто замовити вишивку на одязі саме у нас

Щоб з'явилася довговічна і елегантна вишивка на одязі для ресторанів, барів та кафе, не потрібно витрачати багато сил, часу на пошуки якісного і сумлінного підрядника. Команда Abrikos Group ось уже 8 років відшиває спеціальний одяг для персоналу і завдає на неї тематичну вишивку. Незалежно від того, в якому місті України знаходиться ваш ресторан, кафе або бар, ви можете скористатися нашими послугами з пошиття та брендування уніформи. Наші менеджери допоможуть вам визначитися із замовленням, наші майстри отоші для вас класний продукт, наші логісти відправлять вам поштою готове замовлення, якщо ви не в Києві. Доставка по всій Україні безкоштовна!